Aktualności

2023-01-04 10:25:00

Profesjonalny warsztat. Zadbaj o swoje BMW!

Poszukujesz odpowiedniego warsztatu samochodowego? Potrzebujesz fachowej naprawy? Serwis BMW to miejsce, gdzie Twój samochód odzyska dawny blask. Żadne uszkodzenie nie jest dla nas problemem, bez względu na to, czy jest to drobna rysa, większe wgniecenie czy poważna awaria mechaniczna. 

2022-12-09 13:21:25

Gdzie serwisować BMW w Warszawie? Niezbędnik posiadacza samochodu

Każdy pojazd, niezależnie od marki i modelu musi przechodzić coroczny przegląd  techniczny. Kierowca może wtedy mieć pewność, że pojazd spełnia wszystkie wymagania dotyczące sprawności, a jego użytkowanie zapewnia bezpieczeństwo na drodze. Gdy klient kupuje nowy samochód, ma możliwość dokładnego przeglądu w ramach gwarancji. Co zatem powinieneś wiedzieć na temat serwisowania auta? Odpowiem na to pytanie w dalszej części artykułu.

2022-11-15 08:42:28

Jak wybrać używany samochód marki BMW? Podpowiadamy!

Samochody marki BWM nie od wczoraj budzą zainteresowanie kierowców w naszym kraju. Niesamowite osiągi, komfort jazdy, niemiecka jakość i dobrze prezentująca się linia – to główne cechy, które kuszą osoby poszukujące swojego nowego pojazdu BMW.

2022-10-20 09:17:14

Czy warto kupić używane BMW z salonu w Warszawie?

Używane samochody (w tym marki BMW) cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że można je kupić nie tylko od osób prywatnych czy handlarzy, ale także w markowych salonach. Warto więc sprawdzić, jakie wady i zalety mają używane BMW z salonu w Warszawie.

2022-10-14 10:16:41

Naprawa samochodów elektrycznych w Warszawie — z jakiego serwisu skorzystać?

Po polskich drogach jeździ coraz więcej aut elektrycznych. Można śmiało stwierdzić, że ekomobilność to trend najbliższej przyszłości i “elektryki” prędzej czy później zdominują rynek. Okazuje się jednak, że naprawa samochodów elektrycznych w Warszawie wciąż może być nie lada problemem. Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu bliżej.

2022-09-06 13:19:55

Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego BMW?

Oferta rynkowa używanych samochodów marki BMW wydaje się być nad wyraz szeroka. Przeglądając ogłoszenia można dojść do wniosku, że nieidealne egzemplarze nie istnieją i dostępne są tylko samochody bezawaryjne z niskim przebiegiem. Niestety, prawda jest inna i wcale nie tak trudno o rozczarowanie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego BMW?

2022-08-11 08:24:42

Jak dbać o filtr DPF?

Samochód jest niezbędnym środkiem transportu. Jego awaria może przysporzyć wielu kłopotów - aby naprawa przebiegła szybko zapraszamy do serwisu BMW Warszawa.

2022-07-12 09:16:59

Jak serwisować samochód marki BMW?

Marka BMW jest wyjątkowo popularna w Polsce. Sportowy charakter, świetne osiągi, wrażenia z jazdy, a z drugiej strony luksus, komfort i niezawodność. Trzeba mieć świadomość, że pojazdy tej bawarskiej marki wymagają dbałości o serwis – wszystkie korzyści, które zapewnia BMW zostaną w takim wypadku na pewno zachowane.

2022-06-03 09:05:09

Jak wybrać dobry serwis blacharsko-lakierniczy?

Każdy właściciel samochodu stanie kiedyś przed koniecznością dokonania napraw blacharsko-lakierniczych. Od drobnych parkingowych przecierek, po poważniejsze kolizje drogowe - karoseria auta narażona jest codziennie na wiele drobnych i poważniejszych uszkodzeń, które wymagają interwencji specjalisty. Niezależnie do rozmiaru szkody z naprawą nie powinno się czekać, bowiem w grę wchodzi nie tylko estetyka samochodu, ale również prawidłowe zabezpieczenie go przed niszczącą korozją.

2022-05-12 12:17:02

Kolizja drogowa i co dalej? Krótki poradnik serwisu motocykli BMW

Każdy, nawet najlepszy kierowca, może stać się uczestnikiem kolizji w ruchu drogowym. Wzięcie udziału w kolizji lub wypadku to zawsze ogromny stres, pod wpływem którego trudno podejmować szybkie i trafne decyzje, nie dając się ponieść zdenerwowaniu. Aby lepiej sobie poradzić w razie takiego niefortunnego wydarzenia, warto zawczasu poznać plan działania w takich okolicznościach.

2022-04-19 13:13:33

Czym są samochodowe marki premium?

Co tak naprawdę odróżnia modele premium od samochodów zwykłych marek? Co sprawia, że możemy w ten sposób mówić o danym aucie? Jakie cechy idą w parze z taką etykietą? Jaki jest przepis na auto premium?

2022-04-08 12:01:19

Historia motocykli marki BMW

Bawarska marka samochodów osobowych jest również szeroko znana z produkcji motocykli klasy premium. Bogata historia ich wytwarzania splatała się z historią geopolityczną Europy i obfitowała w ciekawe wydarzenia, o których warto wiedzieć, interesując się pojazdami tej marki.

2022-03-21 15:41:01

Wiosna z motocyklami w MM Service Bielany

Wiosna z motocyklami w MM Service Bielany


Rozpoczyna się wiosna, a wraz z nią długie, jasne i słoneczne dni i solidny zastrzyk energii. Dla wielu z nas oznacza to jedno - rozpoczyna się sezon na motocykle. Pogoda zachęca do podróży, a motory i skutery wychodzą z ciemnych garaży na świeże powietrze. Pora na upewnienie się, że są sprawne i gotowe na tegoroczne wyprawy. W tym sezonie możesz o to zadbać przyjeżdżając do BMW MM Service Bielany w Warszawie. 


Tej wiosny nasze lata doświadczenia w pracy z pojazdami BMW postanowiliśmy przekuć w nowe wyzwanie.&

2022-03-02 12:32:21

Jak przygotować swoje BMW na wiosnę? 7 kroków

Słoneczne, dłuższe dni, dodatnie temperatury i lepsze warunki na drodze. To wszystko skłania do podróży i wycieczek, jednak zanim w nie wyruszymy, pora upewnić się, że nasz samochód jest po sezonie zimowym w dobrym stanie, gotowy do drogi i bezpieczny.


Specjalistyczne mycie samochodu

Pozostałości śniegu, soli, piasku - to brud, który po sezonie zimowym kryje się nawet w najdrobniejszych zakamarkach nadwozia i podwozia. Jego negatywny wpływ na karoserię nie podlega dyskusji, dlatego w celu ochrony lakieru należy rozpocząć przygotowania do wiosennych

2022-02-14 11:54:05

Historia marki BMW

Marki BMW nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy o niej słyszał, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że każdy ma na jej temat wyrobioną opinię. Czy jednak wszystko, co o niej wiemy, jest prawdą? Jak powstała, co zdecydowało o jej niespotykanym sukcesie i jaką drogę pokonała przez te wszystkie lata?

2021-07-09 12:22:45

Nowe BMW iX wycenione. Ile kosztuje?

BMW iX zostało zaprezentowane w listopadzie ubiegłego roku, a w tym tygodniu przedstawiono jego cennik. Ten elektryczny SUV został zaprojektowany zgodnie z koncepcją „Shy Tech” i wyróżnia się stosunkowo niskim (jak na swoje gabaryty) współczynnikiem oporu powietrza Cx wynoszącym zaledwie 0,25. Bawarski producent zadbał także o szerokie zastosowanie materiałów naturalnych oraz pochodzących z recyklingu, które zostały wykorzystane m.in. do wykończenia wnętrza.