Aktualności

2021-07-09 12:22:45

Nowe BMW iX wycenione. Ile kosztuje?

BMW iX zostało zaprezentowane w listopadzie ubiegłego roku, a w tym tygodniu przedstawiono jego cennik. Ten elektryczny SUV został zaprojektowany zgodnie z koncepcją „Shy Tech” i wyróżnia się stosunkowo niskim (jak na swoje gabaryty) współczynnikiem oporu powietrza Cx wynoszącym zaledwie 0,25. Bawarski producent zadbał także o szerokie zastosowanie materiałów naturalnych oraz pochodzących z recyklingu, które zostały wykorzystane m.in. do wykończenia wnętrza.

2022-02-14 11:54:05

Historia marki BMW

Marki BMW nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy o niej słyszał, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że każdy ma na jej temat wyrobioną opinię. Czy jednak wszystko, co o niej wiemy, jest prawdą? Jak powstała, co zdecydowało o jej niespotykanym sukcesie i jaką drogę pokonała przez te wszystkie lata?

2022-03-02 12:32:21

Jak przygotować swoje BMW na wiosnę? 7 kroków

Słoneczne, dłuższe dni, dodatnie temperatury i lepsze warunki na drodze. To wszystko skłania do podróży i wycieczek, jednak zanim w nie wyruszymy, pora upewnić się, że nasz samochód jest po sezonie zimowym w dobrym stanie, gotowy do drogi i bezpieczny.


Specjalistyczne mycie samochodu

Pozostałości śniegu, soli, piasku - to brud, który po sezonie zimowym kryje się nawet w najdrobniejszych zakamarkach nadwozia i podwozia. Jego negatywny wpływ na karoserię nie podlega dyskusji, dlatego w celu ochrony lakieru należy rozpocząć przygotowania do wiosennych

2022-03-21 15:41:01

Wiosna z motocyklami w MM Service Bielany

Wiosna z motocyklami w MM Service Bielany


Rozpoczyna się wiosna, a wraz z nią długie, jasne i słoneczne dni i solidny zastrzyk energii. Dla wielu z nas oznacza to jedno - rozpoczyna się sezon na motocykle. Pogoda zachęca do podróży, a motory i skutery wychodzą z ciemnych garaży na świeże powietrze. Pora na upewnienie się, że są sprawne i gotowe na tegoroczne wyprawy. W tym sezonie możesz o to zadbać przyjeżdżając do BMW MM Service Bielany w Warszawie. 


Tej wiosny nasze lata doświadczenia w pracy z pojazdami BMW postanowiliśmy przekuć w nowe wyzwanie.&

2022-04-08 12:01:19

Historia motocykli marki BMW

Bawarska marka samochodów osobowych jest również szeroko znana z produkcji motocykli klasy premium. Bogata historia ich wytwarzania splatała się z historią geopolityczną Europy i obfitowała w ciekawe wydarzenia, o których warto wiedzieć, interesując się pojazdami tej marki.

2022-04-19 13:13:33

Czym są samochodowe marki premium?

Co tak naprawdę odróżnia modele premium od samochodów zwykłych marek? Co sprawia, że możemy w ten sposób mówić o danym aucie? Jakie cechy idą w parze z taką etykietą? Jaki jest przepis na auto premium?

2022-05-12 12:17:02

Kolizja drogowa i co dalej? Krótki poradnik serwisu motocykli BMW

Każdy, nawet najlepszy kierowca, może stać się uczestnikiem kolizji w ruchu drogowym. Wzięcie udziału w kolizji lub wypadku to zawsze ogromny stres, pod wpływem którego trudno podejmować szybkie i trafne decyzje, nie dając się ponieść zdenerwowaniu. Aby lepiej sobie poradzić w razie takiego niefortunnego wydarzenia, warto zawczasu poznać plan działania w takich okolicznościach.