Aktualności

2022-09-06 13:19:55

Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego BMW?

Oferta rynkowa używanych samochodów marki BMW wydaje się być nad wyraz szeroka. Przeglądając ogłoszenia można dojść do wniosku, że nieidealne egzemplarze nie istnieją i dostępne są tylko samochody bezawaryjne z niskim przebiegiem. Niestety, prawda jest inna i wcale nie tak trudno o rozczarowanie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego BMW?

6 przykazań kupującego

 - Należy uważnie przeglądać oferty, aby nie trafić na bubla. Pomoże w tym świadomość, że na rynku jest wiele samochodów i jeśli oglądany przez nas okaz okaże się wadliwy, możemy znale

2022-08-11 08:24:42

Jak dbać o filtr DPF?

Samochód jest niezbędnym środkiem transportu. Jego awaria może przysporzyć wielu kłopotów - aby naprawa przebiegła szybko zapraszamy do serwisu BMW Warszawa.

2022-07-12 09:16:59

Jak serwisować samochód marki BMW?

Marka BMW jest wyjątkowo popularna w Polsce. Sportowy charakter, świetne osiągi, wrażenia z jazdy, a z drugiej strony luksus, komfort i niezawodność. Trzeba mieć świadomość, że pojazdy tej bawarskiej marki wymagają dbałości o serwis – wszystkie korzyści, które zapewnia BMW zostaną w takim wypadku na pewno zachowane.

2022-06-03 09:05:09

Jak wybrać dobry serwis blacharsko-lakierniczy?

Każdy właściciel samochodu stanie kiedyś przed koniecznością dokonania napraw blacharsko-lakierniczych. Od drobnych parkingowych przecierek, po poważniejsze kolizje drogowe - karoseria auta narażona jest codziennie na wiele drobnych i poważniejszych uszkodzeń, które wymagają interwencji specjalisty. Niezależnie do rozmiaru szkody z naprawą nie powinno się czekać, bowiem w grę wchodzi nie tylko estetyka samochodu, ale również prawidłowe zabezpieczenie go przed niszczącą korozją.

2022-05-12 12:17:02

Kolizja drogowa i co dalej? Krótki poradnik serwisu motocykli BMW

Każdy, nawet najlepszy kierowca, może stać się uczestnikiem kolizji w ruchu drogowym. Wzięcie udziału w kolizji lub wypadku to zawsze ogromny stres, pod wpływem którego trudno podejmować szybkie i trafne decyzje, nie dając się ponieść zdenerwowaniu. Aby lepiej sobie poradzić w razie takiego niefortunnego wydarzenia, warto zawczasu poznać plan działania w takich okolicznościach.

2022-04-19 13:13:33

Czym są samochodowe marki premium?

Co tak naprawdę odróżnia modele premium od samochodów zwykłych marek? Co sprawia, że możemy w ten sposób mówić o danym aucie? Jakie cechy idą w parze z taką etykietą? Jaki jest przepis na auto premium?

2022-04-08 12:01:19

Historia motocykli marki BMW

Bawarska marka samochodów osobowych jest również szeroko znana z produkcji motocykli klasy premium. Bogata historia ich wytwarzania splatała się z historią geopolityczną Europy i obfitowała w ciekawe wydarzenia, o których warto wiedzieć, interesując się pojazdami tej marki.

2022-03-21 15:41:01

Wiosna z motocyklami w MM Service Bielany

Wiosna z motocyklami w MM Service Bielany


Rozpoczyna się wiosna, a wraz z nią długie, jasne i słoneczne dni i solidny zastrzyk energii. Dla wielu z nas oznacza to jedno - rozpoczyna się sezon na motocykle. Pogoda zachęca do podróży, a motory i skutery wychodzą z ciemnych garaży na świeże powietrze. Pora na upewnienie się, że są sprawne i gotowe na tegoroczne wyprawy. W tym sezonie możesz o to zadbać przyjeżdżając do BMW MM Service Bielany w Warszawie. 


Tej wiosny nasze lata doświadczenia w pracy z pojazdami BMW postanowiliśmy przekuć w nowe wyzwanie.&

2022-03-02 12:32:21

Jak przygotować swoje BMW na wiosnę? 7 kroków

Słoneczne, dłuższe dni, dodatnie temperatury i lepsze warunki na drodze. To wszystko skłania do podróży i wycieczek, jednak zanim w nie wyruszymy, pora upewnić się, że nasz samochód jest po sezonie zimowym w dobrym stanie, gotowy do drogi i bezpieczny.


Specjalistyczne mycie samochodu

Pozostałości śniegu, soli, piasku - to brud, który po sezonie zimowym kryje się nawet w najdrobniejszych zakamarkach nadwozia i podwozia. Jego negatywny wpływ na karoserię nie podlega dyskusji, dlatego w celu ochrony lakieru należy rozpocząć przygotowania do wiosennych

2022-02-14 11:54:05

Historia marki BMW

Marki BMW nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy o niej słyszał, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że każdy ma na jej temat wyrobioną opinię. Czy jednak wszystko, co o niej wiemy, jest prawdą? Jak powstała, co zdecydowało o jej niespotykanym sukcesie i jaką drogę pokonała przez te wszystkie lata?

2021-07-09 12:22:45

Nowe BMW iX wycenione. Ile kosztuje?

BMW iX zostało zaprezentowane w listopadzie ubiegłego roku, a w tym tygodniu przedstawiono jego cennik. Ten elektryczny SUV został zaprojektowany zgodnie z koncepcją „Shy Tech” i wyróżnia się stosunkowo niskim (jak na swoje gabaryty) współczynnikiem oporu powietrza Cx wynoszącym zaledwie 0,25. Bawarski producent zadbał także o szerokie zastosowanie materiałów naturalnych oraz pochodzących z recyklingu, które zostały wykorzystane m.in. do wykończenia wnętrza.