Usługi

Specjalizujemy się w sprzedaży i naprawie samochodów ALPINA BMW MINI

Oferujemy pełny zakres napraw i obsługi pojazdów marki BMW ALPINA MINI.

W naszej ofercie również pełny serwis samochodów używanych BMW Warszawa

Liczy się wybór. BMW Warszawa dostępne od ręki (oferta stock i indywidualne zamówienie)

W MM Service Bielany Warszawa oferujemy szeroki wybór modeli samochodów używanych BMW dla najbardziej wymagających klientów i miłośników tej marki. Jako dealer samochodów BMW Używane Warszawa dysponujemy dostępem do sprawdzonych baz pojazdów użytkowanych przez pracowników BMW A.G. oraz pojazdów pozostawionych w rozliczeniu u Partnerów BMW z terenu Niemiec. Auta w naszej ofercie posiadają udokumentowaną historię i przebieg. U nas znajdziesz swoje wymarzone BMW na zamówienie, BMW używane w salonie w Mservice BMW Wólczyńska 133 i profesjonalną pomoc.

Formalności to chwila. Usługi finansowe przy zakupie samochodu

MM Service BMW Warszawa to kompleksowe wsparcie przy zakupie pojazdów BMW. Prowadząc sprzedaż samochodów BMW na zamówienie, jak i dysponując bogatą ofertą na używane BMW zapewniamy pełną obsługę od sprowadzania pojazdów do kraju po zapewnienie atrakcyjnego finansowania. Wszelkie związane z zakupem formalności przeprowadzane są sprawnie i szybko, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się swoim wymarzonym pojazdem. Pełne wsparcie oraz wszelkie niezbędne informacje uzyskać możesz w Mservice BMW Wólczyńska 133. MM Service to dealer BMW Warszawa, któremu możesz zaufać.

Kompleksowe podejście. Naprawy mechaniczne BMW używane Warszawa

Jako niezależny serwis BMW zapewniamy profesjonalną naprawę BMW w Warszawie. Wśród realizowanych przez nasz serwis BMW Wólczyńska 133 napraw mechanicznych wykonujemy naprawy silników, skrzyń biegów, zawieszenia, hamulców czy układów wydechowych. Oddany w nasze ręce samochód zyskuje fachową opiekę w każdej usterce mechanicznej, a Ty możesz cieszyć się najwyższą jakością realizowanych przez nas usług naprawczych w konkurencyjnych cenach. Wśród naszych usług znajduje się również naprawa pojazdów elektrycznych. Szukasz sprawdzonego i pewnego serwisu BMW Warszawa? Pod adresem serwis BMW Wólczyńska 133 znajdziesz to czego potrzebujesz.

Pełny obraz sytuacji. Diagnostyka komputerowa BMW używane Warszawa

Diagnostyka komputerowa samochodów to niezwykle ważny aspekt dbałości o ich doskonałe funkcjonowanie oraz Twoje bezpieczeństwo. Nasz niezależny serwis BMW Warszawa to miejsce, w którym znajdziesz najwyższej jakości diagnostykę z wykorzystaniem oryginalnego oprogramowania BMW. MM Sevice BMW Warszawa to pewny i niezawodny partner w diagnostyce komputerowej, a przy tym znajdziesz u nas wsparcie w przeprowadzaniu ewidencji napraw w kluczyku (KeyReader Plus). Nasz serwis dla samochodów BMW w Warszawie to najlepszy adres dla Twojego pojazdu.

Niezawodność obsługi. Naprawy elektryczne i elektroniczne BMW Warszawa

MM Service BMW to autoryzowany serwis BMW Warszawa, w którym Twój samochód uzyska najwyższą jakość usług również w zakresie napraw elektryczno-elektronicznych.  W ramach naszych kompleksowych usług w tym zakresie oferujemy również wsparcie w naprawie pojazdów elektrycznych. Dodatkowo przeprowadzamy doposażenia pojazdów i ich modyfikacje wedle życzeń Klienta. Jakość usług oraz pełen wachlarz możliwości sprawia, że Twoje BMW zyskuje najlepsze rozwiązania, które dostępne są od ręki – gwarantuje to nasz serwis BMW Warszawa. Kontakt do nas znajdziesz pod adresem Wólczyńska 133 oraz na naszej stronie www.

Usługi specjalistyczne dla samochodów BMW. Programowanie i kodowanie

Nasz profesjonalny serwis BMW Warszawa to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne dla Twojego BMW. W ramach naszych usług oferujemy bowiem kompleksowe rozwiązania z zakresu programowania i kodowania wszelkich dostępnych sterowników samochodu. W MService BMW wykonujemy również konwersje pojazdów z rynków poza europejskich na europejski oraz aktualizujemy oprogramowanie do najnowszych dostępnych wersji w trybie online. Jako niezależny serwis BMW Warszawa zadbamy o wszelkie aspekty związane z Twoim BMW, dlatego zachęcamy do kontaktu. 

Bezpieczeństwo i komfort jazdy. Geometria zawieszenia BMW Warszawa

Kluczowym elementem każdego pojazdu jest geometria zawieszenia, o którą z należytą starannością zadbamy w MM Srevice BMW. Badanie geometrii kół 3D przeprowadzamy na stanowisku o bardzo dużej dokładności poziomowania oraz mocowaniem tarcz pomiarowych do opony, a nie do obręczy. W ten sposób skutecznie unikamy zarysowania obręczy kół. Oferujemy również możliwość sprawdzenia wymiarów podwozia. Usługi geometrii zawieszenia oraz inne związane z bezpieczeństwem kół i podwozia przeprowadzamy kompleksowo i zgodnie z wytycznymi marki BMW. 

Sprawdzenie pojazdu przed zakupem

Świadczymy szeroko rozwinięte usługi związane z kupowaniem samochodu

Wykonujemy kompleksowe przeglądy przed zakupem oraz możliwość uzyskania opinii certyfikowanego rzeczoznawcy samochodowego

Regulacja świateł laserowych

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do regulacji każdego typu oświetlenia

Oferujemy możliwość regulacji oświetlenia adaptacyjnego

Przeprowadzamy regulację świateł laserowych

Naprawy samochodów klasycznych

Zajmujemy się naprawą pojazdów klasycznych typu youngtimer oraz oldtimer.

Posiadamy dostęp do części zamiennych w Polsce jak i za granicą.

Naprawy wykonujemy kompleksowo, posiadamy dostęp do dokumentacji technicznej.

Oferujemy podstawowe czynności serwisowe jak i sp

Serwis ogumienia

Wymiana opon zwykłych oraz RunFlat (wymóg BMW)

Wyważanie wraz z laserowym testem drogowym o dużej dokładności dzięki wbudowanej kamerze

Składanie kół na zamówienie

Sprzedaż opon i obręczy

Serwis klimatyzacji

Uzupełnianie czynników nowego i starego typu

Odgrzybianie

Kontrola szczelności

Ozonowanie

Rzeczoznawstwo samochodowe

W zespole MM Service Bielany znajdują się również certyfikowani rzeczoznawcy samochodowi


Działamy we wszystkich obszarach szeroko pojętej dziedziny rzeczoznawstwa samochodowego

Wyceny pojazdów, kosztorysowanie

Wykonujemy opinie i kosztorysy naprawy oraz rzeczoznawcze wyceny rynkowe pojazdów przy użyciu specjalistycznych programów eksperckich Info-Ekspert, Eurotax, DAT, Audatex

Pomagamy także w sporach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

Mycie i detailing

Świadczymy usługi detalingowe, zarówno zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu.

Przechowywanie kół

Dysponujemy pomieszczeniem do przechowywania kół w trakcie sezonu jesienno-zimowego oraz wiosenno-letniego.

Koła są przechowywane czyste w pomieszczeniu o odpowiedniej temperaturze.

Doskonały efekt gwarantowany - Naprawy blacharsko - lakiernicze

Naprawy blacharsko-lakiernicze MService BMW Warszawa to szereg specjalistycznych działań, które pozwalają karoserię, podwozie oraz powłoki lakieru Twojego BMW. Stosując wyłącznie certyfikowane i wykorzystywane przez BMW technologie i rozwiązania zapewniamy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze. W naszym profesjonalnym serwisie dla samochodów BMW pozbędziesz się wgnieceń, wykonasz remonty i renowacje, lakierowanie itp. Zaplecze techniczne oraz wykwalifikowani eksperci oferują pierwszorzędną jakość usług. Serwis BMW Wólczyńska 133 to miejsce, gdzie Twój samochód odzyska dawny blask. Naprawa dotyczy usuwania zniszczeń pokolizyjnych czy renowacji BMW – nie ma dla nas zadań niemożliwych!