+48221105815 bmw@serwisbielany.pl Pon - Piątek: 8:00 - 18:00

Jak wybrać dobry serwis blacharsko-lakierniczy?

Każdy właściciel samochodu stanie kiedyś przed koniecznością dokonania napraw blacharsko-lakierniczych. Od drobnych parkingowych przecierek, po poważniejsze kolizje drogowe - karoseria auta narażona jest codziennie na wiele drobnych i poważniejszych uszkodzeń, które wymagają interwencji specjalisty. Niezależnie do rozmiaru szkody z naprawą nie powinno się czekać, bowiem w grę wchodzi nie tylko estetyka samochodu, ale również prawidłowe zabezpieczenie go przed niszczącą korozją.

Dobry serwis blacharsko-lakierniczy - cechy

Wybierając dobry warsztat do naprawy samochodu warto wziąć pod uwagę szereg istotnych kryteriów, które zadecydują później o naszej satysfakcji z wykonanej usługi:

Ma wysoki poziom obsługi klienta - jasne komunikaty dotyczące zakresu i kosztów koniecznych do przeprowadzenia napraw, możliwość pozyskania dodatkowych informacji na każdym etapie współpracy i jazda próbna przed odbiorem samochodu to podstawa satysfakcji z usług warsztatu.

• Jest profesjonalnie wyposażony - ramy pomiarowe, urządzenia do badania geometrii, promiennik czy zgrzewarki to tylko niektóre ze sprzętów, bez których o fachowej naprawie nie może być mowy. Upewnij się, że dysponuje nimi warsztat, w którym zamierzasz zostawić samochód.

Ma fachową kadrę - nawet najlepsze urządzenia i wyposażenie nie zastąpią doświadczonych i przeszkolonych fachowców, którzy regularnie podnoszą swoje kompetencje. Przede wszystkim od ich umiejętności zależał będzie finalny efekt naprawy, więc wybierz miejsce o dobrych opiniach.

• Używa oryginalnych części - wysokiej jakości podzespoły pochodzące bezpośrednio od producenta to gwarancja dłuższej żywotności samochodu. Dobry serwis opiera swoją pracę na częściach pozyskanych z pewnych źródeł.

• Oferuje samochód zastępczy - jeżeli naprawa ma trochę potrwać przydatna będzie możliwość uzyskania pojazdu zastępczego za pośrednictwem wybranego warsztatu samochodowego.

• Działa zgodnie z prawem - legalnie działający serwis posiada szereg uprawnień takich jak na przykład pozwolenie na wytwarzanie i gromadzenie odpadów niebezpiecznych.

• Przestrzega standardów kontroli jakości - finalna weryfikacja poprawności dokonanych napraw pod kątem dokładności montażu, prawidłowego dopasowania elementów, geometrii zawieszenia oraz odcienia lakieru jest gwarancją Twojej pełnej satysfakcji z osiągniętego efektu końcowego.

• Posiada polisę OC - dowiedz się czy jest ona aktualna i jaki jest jej zakres, aby w razie uszkodzenia auta w serwisie nie mieć problemu z wyegzekwowaniem należności i mieć gwarancję zaspokojenia roszczeń.

Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne przed wydaniem pojazdu - obierając samochód, na pewno będziesz oczekiwał, że będzie on czysty i w dobrym stanie. Warto wybrać miejsce, gdzie po dokonaniu niezbędnych napraw wykonane zostanie gruntowne sprzątanie samochodu obejmujące mycie, odkurzanie i wypranie tapicerki. 

MM Service - naprawy blacharsko lakiernicze Warszawa

MM Service Bielany to działający od lat i sprawdzony serwis blacharsko-lakierniczy specjalizujący się w obsłudze samochodów i motocykli marki BMW. Nasi eksperci posiadają bogate doświadczenie w pracy z pojazdami od tego bawarskiego producenta, a nasz warsztat wyposażony jest w niezbędne zaplecze techniczne pozwalające na świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Dokonujemy zarówno drobnych poprawek powierzchownych uszkodzeń, jak i gruntownych napraw po poważniejszych zdarzeniach drogowych. Osoby zainteresowane naszym profilem usług zapraszamy do kontaktu!