+48221105815 bmw@serwisbielany.pl Pon - Piątek: 8:00 - 18:00

Usługi

Specjalizujemy się w sprzedaży i naprawie samochodów ALPINA BMW MINI

Oferujemy pełny zakres napraw i obsługi pojazdów marki BMW ALPINA MINI.

W naszej ofercie również pełny serwis samochodów używanych BMW Warszawa

Liczy się wybór. BMW Warszawa dostępne od ręki (oferta stock i indywidualne zamówienie)

W MM Service Bielany Warszawa oferujemy szeroki wybór modeli samochodów używanych BMW dla najbardziej wymagających klientów i miłośników tej marki. Jako dealer samochodów BMW Używane Warszawa dysponujemy dostępem do sprawdzonych baz pojazdów użytkowanych przez pracowników BMW A.G. oraz pojazdów pozostawionych w rozliczeniu u Partnerów BMW z terenu Niemiec. Auta w naszej ofercie posiadają udokumentowaną historię i przebieg. U nas znajdziesz swoje wymarzone BMW na zamówienie, BMW używane w salonie w Mservice BMW i profesjonalną pomoc.

Formalności to chwila. Usługi finansowe przy zakupie samochodu

MM Service BMW Warszawa to kompleksowe wsparcie przy zakupie pojazdów BMW. Prowadząc sprzedaż samochodów BMW na zamówienie, jak i dysponując bogatą ofertą na używane BMW zapewniamy pełną obsługę od sprowadzania pojazdów do kraju po zapewnienie atrakcyjnego finansowania. Wszelkie związane z zakupem formalności przeprowadzane są sprawnie i szybko, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się swoim wymarzonym pojazdem. Pełne wsparcie oraz wszelkie niezbędne informacje uzyskać możesz w Mservice BMW ul. Opłotek 40, Warszawa. MM Service to dealer BMW Warszawa, któremu możesz zaufać.

Kompleksowe podejście. Naprawy mechaniczne BMW używane Warszawa

Jako niezależny serwis BMW zapewniamy profesjonalną naprawę BMW w Warszawie. Wśród realizowanych przez nasz serwis BMW napraw mechanicznych wykonujemy naprawy silników, skrzyń biegów, zawieszenia, hamulców czy układów wydechowych. Oddany w nasze ręce samochód zyskuje fachową opiekę w każdej usterce mechanicznej, a Ty możesz cieszyć się najwyższą jakością realizowanych przez nas usług naprawczych w konkurencyjnych cenach. Wśród naszych usług znajduje się również naprawa pojazdów elektrycznych. Szukasz sprawdzonego i pewnego serwisu BMW Warszawa? Pod adresem serwis BMW ul. Opłotek 40, Warszawa znajdziesz to czego potrzebujesz.

Pełny obraz sytuacji. Diagnostyka komputerowa BMW używane Warszawa

Diagnostyka komputerowa samochodów to niezwykle ważny aspekt dbałości o ich doskonałe funkcjonowanie oraz Twoje bezpieczeństwo. Nasz niezależny serwis BMW Warszawa to miejsce, w którym znajdziesz najwyższej jakości diagnostykę z wykorzystaniem oryginalnego oprogramowania BMW. MM Sevice BMW Warszawa to pewny i niezawodny partner w diagnostyce komputerowej, a przy tym znajdziesz u nas wsparcie w przeprowadzaniu ewidencji napraw w kluczyku (KeyReader Plus). Nasz serwis dla samochodów BMW w Warszawie to najlepszy adres dla Twojego pojazdu.

Niezawodność obsługi. Naprawy elektryczne i elektroniczne BMW Warszawa

MM Service BMW to serwis BMW Warszawa, w którym Twój samochód uzyska najwyższą jakość usług również w zakresie napraw elektryczno-elektronicznych.  W ramach naszych kompleksowych usług oferujemy wsparcie w naprawie pojazdów elektrycznych. Dodatkowo przeprowadzamy doposażenia pojazdów i ich modyfikacje wedle życzeń Klienta. Jakość usług oraz pełen wachlarz możliwości sprawia, że Twoje BMW zyskuje najlepsze rozwiązania, które dostępne są od ręki – gwarantujemy to w naszym serwisie. Nasza lokalizacja to Opłotek 40, Warszawa. Informacje uzyskasz również kontaktując się z nami przez naszą stronę www.

Usługi specjalistyczne dla samochodów BMW. Programowanie i kodowanie

MM Serwice BMW Warszawa to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne dla Twojego auta. W ramach naszych usług oferujemy bowiem kompleksowe rozwiązania z zakresu programowania i kodowania wszelkich dostępnych sterowników samochodu. W naszym warsztacie wykonujemy również konwersje pojazdów z rynków poza europejskich na europejski oraz aktualizujemy oprogramowanie do najnowszych dostępnych wersji w trybie online. Jako niezależny serwis BMW Warszawa specjalizujemy się w naprawach z zakresu programowania i kodowania aut marki  BMW - serdecznie zachęcamy do kontaktu. 

Bezpieczeństwo i komfort jazdy. Geometria zawieszenia BMW Warszawa

Kluczowym elementem każdego pojazdu jest geometria zawieszenia, o którą z należytą starannością zadbamy w MM Service BMW. Badanie geometrii kół 3D przeprowadzamy na stanowisku o bardzo dużej dokładności poziomowania oraz mocowaniem tarcz pomiarowych do opony, a nie do obręczy. W ten sposób skutecznie unikamy zarysowania obręczy kół. Oferujemy również możliwość sprawdzenia wymiarów podwozia. Usługi geometrii zawieszenia oraz inne związane z bezpieczeństwem kół i podwozia przeprowadzamy kompleksowo i zgodnie z wytycznymi marki BMW. 

Sprawdzenie pojazdu przed zakupem

Świadczymy szeroko rozwinięte usługi związane z kupowaniem samochodów używanych BMW w regionie Warszawy. Na zlecenie klienta wykonujemy kompleksowe przeglądy przed zakupem oraz oferujemy możliwość uzyskania opinii certyfikowanego rzeczoznawcy samochodowego. Korzystających z naszych usług opieki okołozakupowej nie czekają żadne niespodzianki dotyczące stanu technicznego oglądanych samochodów. Oprócz informacji o występujących usterkach, dzielimy się wiedzą o możliwościach i kosztach ich naprawy, którą możemy się profesjonalnie zająć.

Regulacja świateł laserowych

W naszym serwisie BMW Warszawa posiadamy specjalistyczny sprzęt do regulacji każdego typu oświetlenia samochodowego. Oferujemy możliwość regulacji oświetlenia adaptacyjnego. Przeprowadzamy ustawianie świateł laserowych. Niezależnie od posiadanego typu oświetlenia, u nas możesz być pewny, że zostanie ono profesjonalnie wyregulowane. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo używania samochodu wieczorami, w nocy oraz w trudnych warunkach pogodowych -  nie będziesz już musiał martwić się o swoją widoczność oraz oślepianie kierowców jadących z naprzeciwka.

Naprawy samochodów klasycznych

Nasz serwis BMW Warszawa zajmuje się naprawą różnych modeli pojazdów klasycznych typu youngtimer oraz oldtimer. Potrzebne części zamienne możemy dzięki sieci kontaktów w branży pozyskiwać ze źródeł na terenie Polski, jak również sprowadzać z zagranicy. Posiadamy pełen dostęp do dokumentacji technicznej samochodów BMW, dzięki czemu dokonujemy kompleksowych napraw, na których jakości możesz polegać. Oferujemy pełen zakres usług - od podstawowych czynności serwisowych po specjalistyczne ekspertyzy.

Serwis ogumienia

Dbając o bezpieczeństwo użytkowników, zajmujemy się wymianą opon zwykłych oraz zgodnych z wymogami BMW modeli RunFlat. W naszym serwisie BMW Warszawa zrealizujemy wyważanie wraz z laserowym testem drogowym o dużej dokładności dzięki wbudowanej kamerze. W MM Service prowadzimy sprzedaż szerokiego asortymentu opon i obręczy różnych typów przeznaczonych do samochodów BMW. Realizujemy również zamówienia na składanie kół do wszystkich modeli samochodów tej marki. Bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym nadrzędnym celem, więc na naszych usługach i produktach można polegać.

Serwis klimatyzacji

Świadczymy kompleksowe usługi związane z rutynowymi przeglądami oraz serwisem klimatyzacji samochodowych. Dokonujemy inspekcji, wymiany filtrów i czyszczenia z użyciem nowoczesnych środków bakterio-, grzybo- i wirusobójczych. U nas zrealizujesz:

- uzupełnianie czynników chłodniczych nowego i starego typu,
- odgrzybianie,
- kontrolę szczelności,
- ozonowanie.
Dzięki przeprowadzonemu u nas regularnemu serwisowi będziesz mógł używać klimatyzacji, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Podejmujemy się naprawy układów klimatyzacyjnych w starych i nowych modelach BMW.

Rzeczoznawstwo samochodowe

W naszym zespole znajdziesz certyfikowanych rzeczoznawców samochodowych specjalizujących się w ekspertyzach samochodów marki BMW. Oferujemy: 

- wycenę wartości rynkowej na potrzeby sprzedaży, 
- oceny powypadkowe i analizy szkód na potrzeby postępowania ubezpieczeniowego, 
- prognozę wartości rezydualnych dla dowolnego modelu marki BMW, 
- rzetelną ocenę stanu technicznego samochodu, który planujesz sprzedać lub kupić. 
Dzięki fachowej diagnostyce i wycenie Twoje transakcje będą świadome i korzystne.

Wyceny pojazdów, kosztorysowanie

Wykonujemy opinie i kosztorysy naprawy oraz rzeczoznawcze wyceny rynkowe pojazdów przy użyciu specjalistycznych programów eksperckich Info-Ekspert, Eurotax, DAT, Audatex

Pomagamy także w sporach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

Mycie i detailing

Świadczymy usługi detalingowe, zarówno zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu.

Przechowywanie kół

Dysponujemy pomieszczeniem do przechowywania kół w trakcie sezonu jesienno-zimowego oraz wiosenno-letniego.

Koła są przechowywane czyste w pomieszczeniu o odpowiedniej temperaturze.

Doskonały efekt gwarantowany - Naprawy blacharsko - lakiernicze

Naprawy blacharsko-lakiernicze MService BMW Warszawa to szereg specjalistycznych działań, które pozwalają karoserię, podwozie oraz powłoki lakieru Twojego BMW. Stosując wyłącznie certyfikowane i wykorzystywane przez BMW technologie i rozwiązania zapewniamy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze. W naszym profesjonalnym serwisie dla samochodów BMW pozbędziesz się wgnieceń, wykonasz remonty i renowacje, lakierowanie itp. Zaplecze techniczne oraz wykwalifikowani eksperci oferują pierwszorzędną jakość usług. Serwis BMW to miejsce, gdzie Twój samochód odzyska dawny blask. Naprawa dotyczy usuwania zniszczeń pokolizyjnych czy renowacji BMW – nie ma dla nas zadań niemożliwych!