+48724581477 mercedes@serwisbielany.pl Pon - Piątek: 8:00 - 18:00

Usługi

Specjalizujemy się w naprawie samochodów Mercedes-Benz

Oferujemy pełny zakres napraw i obsługi pojazdów marki Mercedes-Benz

W naszej ofercie również pełny serwis samochodów używanych Mercedes-Benz Warszawa

Kompleksowe podejście. Naprawy mechaniczne Mercedes-Benz używane Warszawa

Jako niezależny serwis Mercedes-Benz zapewniamy profesjonalną naprawę Mercedes-Benz w Warszawie. Wśród realizowanych przez nasz serwis dla pojazdów Mercedes-Benz napraw mechanicznych wykonujemy naprawy silników, skrzyń biegów, zawieszenia, hamulców czy układów wydechowych. Oddany w nasze ręce samochód zyskuje fachową opiekę w każdej usterce mechanicznej, a Ty możesz cieszyć się najwyższą jakością realizowanych przez nas usług naprawczych w konkurencyjnych cenach. Wśród naszych usług znajduje się również naprawa pojazdów elektrycznych. Szukasz sprawdzonego i pewnego serwisu dla samochodów Mercedes-Benz Warszawa? Pod adresem serwis dla samochodów Mercedes-Benz ul. Opłotek 40, Warszawa znajdziesz to czego potrzebujesz.

Pełny obraz sytuacji. Diagnostyka komputerowa Mercedes-Benz używane Warszawa

Diagnostyka komputerowa samochodów to niezwykle ważny aspekt dbałości o ich doskonałe funkcjonowanie oraz Twoje bezpieczeństwo. Nasz niezależny serwis Mercedes-Benz Warszawa to miejsce, w którym znajdziesz najwyższej jakości diagnostykę z wykorzystaniem oryginalnego oprogramowania Mercedes-Benz. MM Sevice Mercedes-Benz Warszawa to pewny i niezawodny partner w diagnostyce komputerowej, a przy tym znajdziesz u nas wsparcie w przeprowadzaniu ewidencji napraw w bazie Mercedes-Benz Group. Nasz serwis dla samochodów Mercedes-Benz w Warszawie to najlepszy adres dla Twojego pojazdu.

Niezawodność obsługi. Naprawy elektryczne i elektroniczne Mercedes-Benz Warszawa

MM Service Mercedes-Benz to serwis dla samochodów Mercedes-Benz Warszawa, w którym Twój samochód uzyska najwyższą jakość usług również w zakresie napraw elektryczno-elektronicznych.  W ramach naszych kompleksowych usług oferujemy wsparcie w naprawie pojazdów elektrycznych. Dodatkowo przeprowadzamy doposażenia pojazdów i ich modyfikacje wedle życzeń Klienta. Jakość usług oraz pełen wachlarz możliwości sprawia, że Twoje Mercedes-Benz zyskuje najlepsze rozwiązania, które dostępne są od ręki – gwarantujemy to w naszym serwisie. Nasza lokalizacja to Opłotek 40, Warszawa. Informacje uzyskasz również kontaktując się z nami przez naszą stronę www.

Usługi specjalistyczne dla samochodów Mercedes-Benz. Programowanie i kodowanie

MM Service Mercedes-Benz Warszawa to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne dla Twojego auta. W ramach naszych usług oferujemy bowiem kompleksowe rozwiązania z zakresu programowania i kodowania wszelkich dostępnych sterowników samochodu. W naszym warsztacie wykonujemy również konwersje pojazdów z rynków poza europejskich na europejski oraz aktualizujemy oprogramowanie do najnowszych dostępnych wersji w trybie online. Jako niezależny serwis Mercedes-Benz Warszawa specjalizujemy się w naprawach z zakresu programowania i kodowania aut marki Mercedes-Benz - serdecznie zachęcamy do kontaktu. 

Bezpieczeństwo i komfort jazdy. Geometria zawieszenia Mercedes-Benz Warszawa

Kluczowym elementem każdego pojazdu jest geometria zawieszenia, o którą z należytą starannością zadbamy w MM Service Mercedes-Benz. Badanie geometrii kół 3D przeprowadzamy na stanowisku o bardzo dużej dokładności poziomowania oraz mocowaniem tarcz pomiarowych do opony, a nie do obręczy. W ten sposób skutecznie unikamy zarysowania obręczy kół. Oferujemy również możliwość sprawdzenia wymiarów podwozia. Usługi geometrii zawieszenia oraz inne związane z bezpieczeństwem kół i podwozia przeprowadzamy kompleksowo i zgodnie z wytycznymi marki Mercedes-Benz. 

Sprawdzenie pojazdu przed zakupem

Świadczymy szeroko rozwinięte usługi związane z kupowaniem samochodów używanych Mercedes-Benz w regionie Warszawy. Na zlecenie klienta wykonujemy kompleksowe przeglądy przed zakupem oraz oferujemy możliwość uzyskania opinii certyfikowanego rzeczoznawcy samochodowego. Korzystających z naszych usług opieki okołozakupowej nie czekają żadne niespodzianki dotyczące stanu technicznego oglądanych samochodów. Oprócz informacji o występujących usterkach, dzielimy się wiedzą o możliwościach i kosztach ich naprawy, którą możemy się profesjonalnie zająć.

Regulacja świateł laserowych

W naszym serwisie Mercedes-Benz Warszawa posiadamy specjalistyczny sprzęt do regulacji każdego typu oświetlenia samochodowego. Oferujemy możliwość regulacji oświetlenia adaptacyjnego. Przeprowadzamy ustawianie świateł laserowych. Niezależnie od posiadanego typu oświetlenia, u nas możesz być pewny, że zostanie ono profesjonalnie wyregulowane. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo używania samochodu wieczorami, w nocy oraz w trudnych warunkach pogodowych -  nie będziesz już musiał martwić się o swoją widoczność oraz oślepianie kierowców jadących z naprzeciwka.

Naprawy samochodów klasycznych

Nasz serwis dla samochodów Mercedes-Benz Warszawa zajmuje się naprawą różnych modeli pojazdów klasycznych typu youngtimer oraz oldtimer. Potrzebne części zamienne możemy dzięki sieci kontaktów w branży pozyskiwać ze źródeł na terenie Polski, jak również sprowadzać z zagranicy. Posiadamy pełen dostęp do dokumentacji technicznej samochodów Mercedes-Benz, dzięki czemu dokonujemy kompleksowych napraw, na których jakości możesz polegać. Oferujemy pełen zakres usług - od podstawowych czynności serwisowych po specjalistyczne ekspertyzy.

Serwis ogumienia

Dbając o bezpieczeństwo użytkowników, zajmujemy się wymianą opon zwykłych oraz zgodnych z wymogami Mercedes-Benz modeli RunOnFlat. W naszym serwisie Mercedes-Benz Warszawa zrealizujemy wyważanie wraz z laserowym testem drogowym o dużej dokładności dzięki wbudowanej kamerze. W MM Service prowadzimy sprzedaż szerokiego asortymentu opon i obręczy różnych typów przeznaczonych do samochodów Mercedes-Benz. Realizujemy również zamówienia na składanie kół do wszystkich modeli samochodów tej marki. Bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym nadrzędnym celem, więc na naszych usługach i produktach można polegać.

Serwis klimatyzacji

Świadczymy kompleksowe usługi związane z rutynowymi przeglądami oraz serwisem klimatyzacji samochodowych. Dokonujemy inspekcji, wymiany filtrów i czyszczenia z użyciem nowoczesnych środków bakterio-, grzybo- i wirusobójczych. U nas zrealizujesz:

- uzupełnianie czynników chłodniczych nowego i starego typu,
- odgrzybianie,
- kontrolę szczelności,
- ozonowanie.
Dzięki przeprowadzonemu u nas regularnemu serwisowi będziesz mógł używać klimatyzacji, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Podejmujemy się naprawy układów klimatyzacyjnych w starych i nowych modelach Mercedes-Benz.

Rzeczoznawstwo samochodowe

W naszym zespole znajdziesz certyfikowanych rzeczoznawców samochodowych specjalizujących się w ekspertyzach samochodów marki Mercedes-Benz. Oferujemy: 

- wycenę wartości rynkowej na potrzeby sprzedaży, 
- oceny powypadkowe i analizy szkód na potrzeby postępowania ubezpieczeniowego, 
- prognozę wartości rezydualnych dla dowolnego modelu marki Mercedes-Benz, 
- rzetelną ocenę stanu technicznego samochodu, który planujesz sprzedać lub kupić. 
Dzięki fachowej diagnostyce i wycenie Twoje transakcje będą świadome i korzystne.

Wyceny pojazdów, kosztorysowanie

Wykonujemy opinie i kosztorysy naprawy oraz rzeczoznawcze wyceny rynkowe pojazdów przy użyciu specjalistycznych programów eksperckich Info-Ekspert, Eurotax, DAT, Audatex

Pomagamy także w sporach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

Mycie i detailing

Świadczymy usługi detalingowe, zarówno zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu.

Przechowywanie kół

Dysponujemy pomieszczeniem do przechowywania kół w trakcie sezonu jesienno-zimowego oraz wiosenno-letniego.

Koła są przechowywane czyste w pomieszczeniu o odpowiedniej temperaturze.

Doskonały efekt gwarantowany - Naprawy blacharsko - lakiernicze

Naprawy blacharsko-lakiernicze MM Service Mercedes-Benz Warszawa to szereg specjalistycznych działań, które pozwalają karoserię, podwozie oraz powłoki lakieru Twojego Mercedesa. Stosując wyłącznie certyfikowane i wykorzystywane przez Mercedes-Benz technologie i rozwiązania zapewniamy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze. W naszym profesjonalnym serwisie dla samochodów Mercedes-Benz pozbędziesz się wgnieceń, wykonasz remonty i renowacje, lakierowanie itp. Zaplecze techniczne oraz wykwalifikowani eksperci oferują pierwszorzędną jakość usług. Serwis dla samochodów Mercedes-Benz to miejsce, gdzie Twój samochód odzyska dawny blask. Naprawa dotyczy usuwania zniszczeń pokolizyjnych czy renowacji Mercedes-Benz – nie ma dla nas zadań niemożliwych!