+48221105815 bmw@serwisbielany.pl Pon - Piątek: 8:00 - 18:00

Gdzie serwisować BMW w Warszawie? Niezbędnik posiadacza samochodu

Serwis i przegląd BMW w Warszawie

Dokładne czynności serwisowe można przeprowadzić w profesjonalnym serwisie BMW. MM Serwis wykonuje zarówno rutynowe jak i pogwarancyjne przeglądy. Wraz z upływem czasu elementy samochodu ulegają zużyciu. Dzięki przeglądom pogwarancyjnym można uniknąć wielu usterek. Regularne przeglądy zapewniają  także utrzymanie gwarancji.

Serwis elektroniki pojazdu

MM Serwis BMW Warszawa to miejsce, w którym dostępne są kompleksowe rozwiązania z zakresu programowania i kodowania sterowników samochodu. Oprogramowanie sterownicze jest zawsze aktualizowane do najnowszych dostępnych wersji w trybie online. Serwis BMW Warszawa specjalizuje się w naprawach z zakresu programowania i kodowania aut marki  BMW. Aktualizujemy np. sterowniki silnika, skrzynię biegów, nawigację. Elektronika samochodowa to również optymalizowanie funkcji takich jak: składanie lusterek zewnętrznych, lamp, świateł awaryjnego hamowania, otwierania  i zamykanie szyb za pomocą pilota, cyfrowego licznika prędkości, regulacja czułości czynników zmierzchu i deszczu. Kodujemy m. in. kluczyk oraz akumulator.

Profesjonalny Serwis BMW zapewnia sprawny przepływ danych i informacji pomiędzy wszystkimi zaawansowanymi komponentami każdego obsługiwanego samochodu. Specjaliści serwisu dzięki szerokiej wiedzy i najnowocześniejszemu wyposażeniu są w stanie przeanalizować występujące błędy i usunąć je. Podejmujemy się również takich zadań, jak kodowanie kluczyka, serwis klimatyzacji, czy naprawa nawigacji. Zadbamy o to, by samochód był w pełni dostosowany do Twoich potrzeb a jazda nim była bezpieczna i komfortowa. Wykonujemy wszelkie naprawy elektroniczne gwarantując trafną diagnozę oraz fachową i terminową realizację zlecenia. Korzystając z oferty naszego profesjonalnego serwisu BMW zyskujesz pewność, że elektronika w Twoim samochodzie będzie działać tak jak powinna. Nasze usługi obejmują pełny zakres napraw i diagnostyki elektronicznych systemów instalowanych w autach marki BMW. Serwisujemy systemy bezpieczeństwa, sterowniki silników, alarmy samochodowe, automatyczne skrzynie biegów, moduły magistrali CAN.

Serwisowanie mechaniki BMW

Oprócz pokładowej elektroniki zajmujemy się też mechaniką pojazdów m. in. okresową wymianą oleju, konserwacją klocków i tarczy hamulcowych oraz szeroko pojętą regulacją właściwości silnika. Istotną kwestią jest również regulacja zaworów oraz wymiana filtrów w samochodzie – w tym kabinowego. Dbając o układ napędowy i silnik wymieniamy paski klinowe, paski rozrządu, sprzęgła, pompy paliwa wody, termostat, uszczelki, przeguby napędowe.  Regulujemy zawory, zawieszenie, ustawiamy geometrię kół i wykonujemy obsługę okresową. W układzie hamulcowym wymiana może obejmować: czujnik ABS, korektor hamulcowy, pompę hamulcową, przewody hamulcowe,  linkę hamulca ręcznego, płyn hamulcowy. Wymienić można także elementy zawieszenia i układu kierowniczego np. tulejka stabilizatora przedniego, łącznik stabilizatora, drążek kierowniczy, przekładnia kierownicza, amortyzatory, sprężyny zawieszenia, łożyska kół.

Pracownicy MM Serwis BMW są doświadczeni i kompetentni, by sprostać wszelkim naprawom mechanicznym (np. układu wydechowego lub amortyzatorów). Nasi wykwalifikowani specjaliści serwisowi doskonale znają się na innowacyjnych technologiach BMW, gwarantując  idealną współpracę wszystkich mechanicznych elementów Twojego samochodu. W razie potrzeby wymiany, dysponujemy oryginalnymi częściami BMW przeznaczonymi specjalnie do danego modelu. Nie stosujemy tzw. podróbek i zwykłych tanich zamienników. Jakość, niezawodność i długa żywotność świadczą o tym, że oryginalne części BMW są bardzo ekonomiczne.

Naprawy blacharsko-lakiernicze

Karoseria każdego auta narażona jest uszkodzenia. Niezależnie od tego, czy są to drobne parkingowe przecierki czy poważniejsze wypadki, warto zaufać specjalistom i wybrać się do profesjonalnego serwisu zajmującego się naprawami blacharsko-lakierniczymi. Istotną sprawą jest nie tylko estetyka samochodu, ale również prawidłowe zabezpieczenie go przed korozją. Naprawy blacharsko-lakiernicze MM Serwis BMW Warszawa stanowi szereg specjalistycznych działań, które obejmują karoserię, podwozie oraz powłoki lakieru samochodu. Posiadanie zaplecza technicznego oraz wykwalifikowanych ekspertów zapewnia pierwszorzędną jakość naszych usług. W naszym profesjonalnym serwisie dla samochodów BMW likwidujemy wgniecenia, wykonujemy remonty i renowacje, lakierowanie karoserii. Podejmujemy się trudnych zadań m. in. usuwania zniszczeń pokolizyjnych, dzięki któremu Twój samochód wciąż będzie jak nowy. 

Do napraw blacharsko-lakierniczych stosujemy wyłącznie certyfikowane, wykorzystywane przez BMW technologie i rozwiązania.  Nasz warsztat wyposażony jest m. in. w ramy pomiarowe, urządzenia do badania geometrii, promiennik, zgrzewarki oraz inne profesjonalne urządzenia.

Zgrzewarka jest podstawowym narzędziem blacharskim w każdym serwisie naprawczym. Umożliwia naprawę różnych rodzajów karoserii. Dzięki temu urządzeniu usuwanie szkód jest szybsze, dokładniejsze i bardziej profesjonalne. Za pomocą zgrzewarki można wykonać wysokiej jakości spoiny. Dobrej jakości narzędzie ma niewielkie wymiary, a jednocześnie dużą siłę docisku elektrod. Używanie profesjonalnych urządzeń blacharskich i lakierniczych pozwoli usunąć szkody tak, że każde uszkodzone BMW będzie wyglądało jak przed wypadkiem.

Naprawa BMW MM Service Bielany Warszawa

Nasz serwis BMW Warszawa świadczy naprawy różnych modeli pojazdów zarówno klasycznych jak i tych najnowszych. W naszej ofercie znajduje się pełen zakres usług - od podstawowych czynności serwisowych po specjalistyczne ekspertyzy. Wykonujemy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze Warszawa z gwarancją trafnej diagnozy oraz skutecznego i terminowego usunięcia usterki. Nasi mechanicy i elektronicy wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, na którym można polegać. Posiadamy pełen dostęp do dokumentacji technicznej samochodów BMW, a części używane przez nas części zamienne są w całości oryginalne, dedykowane dla konkretnych modeli. Mechanika samochodowa jest dziedziną, w której liczy się jakość precyzja i solidne podejście do każdej naprawy, dlatego dbamy o każdy szczegół.

Naprawa BMW Warszawa w MM Service Bielany to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojego auta.

Dlaczego warto serwisować BMW w  MM Service Bielany?

Jednym z atutów naszego serwisu jest lokalizacja. Nasz profesjonalny serwis BMW znajduje się na Bielanach, we wschodniej części Warszawy. Lokalizacja ta jest dogodna dla mieszkańców okolicznych dzielnic takich jak Bemowo, Wola czy Tarchomin. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również miejscowości Łomianki, Laski, Izabelin czy Stare Babice. W pobliżu biegnie trasa ekspresowa S8 oraz droga krajowa nr 7. Wszystko to sprawia, że dojazd na Bielany jest prosty i bezproblemowy.

Kolejną zaletą korzystania z naszych usług jest dogodna wycena napraw i ograniczenie formalności do minimum. Nasz dział blacharsko-lakierniczy posiada umowy o współpracy ze wszystkimi ubezpieczalniami na terenie Polski. Realizujemy naprawy z ubezpieczenia OC oraz AutoCasco w systemie bezgotówkowym. Wszystkie formalności można załatwić u nas, bez konieczności przemieszczania się. Na czas naprawy, zapewniamy każdemu klientowi auto zastępcze.

Nasza obsługa jest wykwalifikowana i profesjonalna. W skład zespołu serwisu wchodzą doświadczeni Technicy oraz Inżynierowie Politechniki Warszawskiej. Każdy proces naprawy nadzoruje i kontroluje Mistrz serwisu. Standardem jego pracy jest  przeprowadzanie prób drogowych wspólnie z Klientami oraz udzielanie Klientowi szczegółowych informacji technicznych w razie jakichkolwiek pytań. Pracownicy warsztatu zajmują się m. in. naprawami silników spalinowych, naprawami automatycznych skrzyń biegów oraz diagnozowaniem komputerowym  i programowaniem pojazdów.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami naszego serwisu, zadzwoń, napisz lub przyjedź do nas.

Zapraszamy do kontaktu!