+48221105815 bmw@serwisbielany.pl Pon - Piątek: 8:00 - 18:00

Wiosna z motocyklami w MM Service Bielany

Wiosna z motocyklami w MM Service Bielany


Rozpoczyna się wiosna, a wraz z nią długie, jasne i słoneczne dni i solidny zastrzyk energii. Dla wielu z nas oznacza to jedno - rozpoczyna się sezon na motocykle. Pogoda zachęca do podróży, a motory i skutery wychodzą z ciemnych garaży na świeże powietrze. Pora na upewnienie się, że są sprawne i gotowe na tegoroczne wyprawy. W tym sezonie możesz o to zadbać przyjeżdżając do BMW MM Service Bielany w Warszawie. 


Tej wiosny nasze lata doświadczenia w pracy z pojazdami BMW postanowiliśmy przekuć w nowe wyzwanie. Do naszej oferty kompleksowego serwisu samochodów tej marki, dołączyliśmy obsługę motocykli i skuterów. W naszym serwisie w Warszawie dokonasz tym samym przeglądów i napraw wszystkich pojazdów marki BMW.


Nowe usługi w naszej ofercie - serwis motocykli BMW


Przygotowaliśmy ofertę, która kompleksowo zaspokaja wszystkie potrzeby właścicieli motocykli. Jesteśmy gotowi podjąć się prawdopodobnie wszystkich usług związanych z przeglądem, konserwacją i naprawą motorów i skuterów BMW. Nasi eksperci są przygotowani do realizacji:


serwisu mechanicznego,
napraw elektrycznych i elektronicznych,
diagnostyki komputerowej,
serwisu ogumienia,
napraw blacharsko-lakierniczych,
mycia i detailingu.

Zależy nam na pełnej satysfakcji naszych klientów, dlatego kompleksowo obsługujemy każdy z tych obszarów. Powierzone nam motory i skutery marki BMW z okolic Warszawy otoczone zostaną profesjonalną i wieloaspektową opieką serwisową, dającą gwarancję wysokiego poziomu napraw i konserwacji oraz pełnej przyjemności i bezpieczeństwa użytkowników pojazdu.


Marka BMW - nasza pasja, którą rozwijamy kompleksowo


MM Service Bielany to dokładność, rzetelność i najwyższa jakość świadczonych usług. Lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej łączą nas z marką BMW, która nie ma dla nas żadnych tajemnic. Naszą pasją jest praca z jej produktami, które otaczamy maksymalnie profesjonalną i kompetentną opieką serwisową. Wszystkich posiadaczy motorów i skuterów marki BMW z okolic Warszawy zapraszamy do poznania naszej oferty i ekspertów, którzy z zaangażowaniem realizują wszystkie powierzone zadania. Z naszą pomocą zadbasz o to, by przez lata użytkowania motocykla aktualne było hasło BMW - Radość z jazdy!